lv I en
Jaunumi / Jaunumu saraksts / IN MEMORIAM
29.07.2022
 

Guntars Demidovs
07.03.1948. - 26.07.2022.

Dr. Guntars Demidovs bija viens no vadošajiem Latvijas rentgenologiem, kurš orientējās visās tā laika radioloģijas nozarēs, bet īpaši dziļi bija apguvis rentgenoloģiju, tostarp, mediastīna un barības vada saslimšanu rentgendiagnostiku, strādājis PSKUS 5. rentgena kabinetā, kas apkalpoja torokālās ķirurģijas nodaļu. Dr. Demidovs pārvaldīja arī ultrasonogrāfijas un datortomogrāfijas izmeklēšanas metodes un bija izcils skolotājs gan rentgenologiem, gan rentgena laborantiem, viņš vadīja Republikas rentgenologu apmācības un rentgenlaborantu primārās specializācijas un kvalifikācijas celšanas kursus, veicot būtisku ieguldījumu tā laika un arī mūsdienu radioloģijā. 

Dr. Guntars Demidovs bija  ļoti disciplinēts, strādīgs, mērķtiecīgs, nosvērts, zinātkārs, visu cienīts  un izpalīdzīgs kolēģis, kas darbu veic ar lielu atbildības sajūtu, kā arī bija lielisks ģimenes cilvēks.

2014. gadā saņēmis P. Stradiņa KUS Gada balvu par mūža ieguldījumu. No 2017. gada ir Latvijas Radiologu asociācijas Goda biedrs.


Izsakām visdziļāko līdzjūtību Dr. Demidova ģimenei, draugiem un kolēģiem!


Latvijas Radiologu asociācija