lv I en
Jaunumi / Konferenču saraksts / 10. Baltijas Sporta medicīnas kongress
18.02.2018
 

Latvijas Sporta medicīnas asociācijas vārdā aicinām piedalīties 10. Starptautiskajā Baltijas Sporta medicīnas kongresā, kas notiks 2018. gada 20. un 21. aprīlī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

 

Kongresa sauklis ir “Sporta medicīna – mēs sadarbojamies!”, tāpēc tā ietvaros būs iespēja noklausīties zinātnieku, ekspertu, kā arī praktiķu priekšlasījumus sporta medicīnas,  kardioloģijas, traumatoloģijas, rehabilitācijas, farmakoloģijasfizioterapijasuzturzinātnes un radioloģijas nozarēs. Būs iespēja piedalīties diskusijāspar šobrīd aktuālākajām tēmām sporta medicīnā pasaulē un Latvijā. Savukārt kongresa praktiskajās nodarbībās redzēsiet aktuālākās pleca un ceļa locītavu izmeklēšanas un teipošanas metodes, iepazīsieties ar jaunākajām kardioloģijas un spirometrijas diagnostikas metodēm, varēsiet darboties muskuloskeletālās ultrasonogrāfijas seminārā un redzēt, kā notiek paralimpisko sportistu sporta medicīniskā klasifikācija.

  

Aicinām iepazīties:

·         programma http://ibsmc2018.lv/pages/program

·         reģistrācija http://ibsmc2018.lv/pages/registration

·         tēžu iesūtīšana http://ibsmc2018.lv/pages/abstracts 

Kongresa oficiālā valoda ir angļu valoda, iespēju robežās nodrošināsim tulkošanu. 

 

Lai atzīmētu Starptautiskā Baltijas Sporta medicīnas kongresa 10. gadadienu, aicinām 20. aprīlī apmeklēt kongresa Atklāšanas ceremoniju un koncertu, savukārt 21. aprīlī aicinām apmeklēt latviskā gaisotnē organizētās Kongresa vakariņas (papildus samaksa). 

 

Jautājumu gadījumā esat laipni aicināti sazināties ar kongresa sekretariātu:

Organizātoriskie un tehniskie jautājumiLīga Hartpenga, +37167085089,  liga.hartpenga@con-ex.com

Reģistrācija un naktsmītnes: Māra Barbare, +371 67085024 mara.barbare@con-ex.com

 

Ar cieņu,

Sandra Rozenštoka

LSMA un Kongresa prezidente