lv I en
Jaunumi / Jaunumu saraksts / Tiešsaistes izglītības platforma "NeuroImaging Nowadays in MS"
01.06.2022
 


Aicinām Jūs pieslēgties un iepazīties ar Roche izstrādāto  tiešsaistes izglītības platformu  NeuroImaging Nowadays in MS, kuras mērķis ir sniegt teorētisku un praktisku informāciju  par multiplo sklerozi (MS) un neiroattēlu veidošanu veselības aprūpes speciālistiem.

 

Lai izstrādātu visaptverošu mācību programmu, kas iekļauj daudzus minētās jomas aspektus, projekta zinātniskā komiteja uzaicināja vadošos pasaules neirologus un neiroradiologus kā lektorus dažādos programmas moduļos.  

NeuroImaging Nowadays in MS izglītības platforma paredzēta radiologiem, neirologiem, neiroloģijas un radioloģijas rezidentiem un citiem veselības aprūpes speciālistiem, kas specializējas multiplās sklerozes jomā un kuri vēlas padziļināt savas zināšanas par neiroattēlu veidošanu un MS.

Mēs ceram, ka šis  jaunais izglītības rīks kļūs par  noderīgu un praktisku palīgu veselības aprūpes speciālistiem, kas specializējas MS un neirovizualizācijas jomā un pozitīvi ietekmēs MS pacientu diagnostiku, terapiju, aprūpi un ilgtermiņa dzīves kvalitāti.